strona głównafoliowaniedrukstoiskagaleriakontakt

 

 

Stoiska targowe

 

Wykonujemy stoiska wystawiennicze wielokrotnego użytku oparte na konstrukcjach aluminiowych typu octanorm z wymiennymi panelami grafiki przeznaczone na targi i różnego rodzaju imprezy. Posiadamy w ofercie standardowe stoiska szybkiego montażu oraz wykonujemy zlecenia nietypowe pod indywidualne zamówienia.

Dobieramy odpowiednie oświetlenie do stoiska, jak również zapewniamy wszelkiego rodzaju akcesoria potrzebne do odpowiedniej ekspozycji, począwszy od wykładzin targowych, poprzez meble, wieszaki, a skończywszy na doborze hostess, nadruków na strojach oraz upominkach reklamowych z logo firmy.

 

Ścianki ekspozycyjne oparte na aluminiowym, szybkorozkładanym szkielecie, występujące w czterech standardowych rozmiarach. Łatwe w montażu i wygodne w transporcie - mieszczą się w niewielkim futerale. Wymienne panele pozwalają na wielokrotne  użycie tej samej ścianki, co znacznie zmniejsza koszty.

 

Systemy rolowe - grafika drukowana na tworzywie sztucznym i powlekana laminatami, rozwijana z kasety, która jednocześnie chroni nośnik reklamy przed uszkodzeniem.

 

Pełna obsługa

Różnego rodzaju stojaki informacyjne, plansze, plakaty, organizacja kolportażu materiałów reklamowych (rozdawanie ulotek, folderów; dostarczanie materiałów reklamowych do domów i mieszkań).